CRGP2010F56R
MFR.Part #
CRGP2010F56R
JLCPCB Part #
C4140327
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS