CRGH2010F576R
MFR.Part #
CRGH2010F576R
JLCPCB Part #
C2146123
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS