H86K98BYA
MFR.Part #
H86K98BYA
JLCPCB Part #
C3467147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS