CRGP2010F56K
MFR.Part #
CRGP2010F56K
JLCPCB Part #
C2083068
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS