RK73B2HTTE434G
MFR.Part #
RK73B2HTTE434G
JLCPCB Part #
C2581123
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS