CRGP2010F560R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP2010F560R
JLCPCB Part #
C4242799
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS