RK73H2HTTE5R76F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5R76F
JLCPCB Part #
C2581262
Description
-55℃~+155℃ 5.76Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS