RCR664DNP-391K
MFR.Part #
RCR664DNP-391K
JLCPCB Part #
C5846613
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.85Ω 230mA 390uH ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS