RCR664DNP-101K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR664DNP-101K
JLCPCB Part #
C6378725
Package
Plugin,D=6mm
Description
100uH 450mA 540mΩ ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS