CDRH12D78/ANP-180MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-180MC
JLCPCB Part #
C2639993
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
18uH 29mΩ 3.4A ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS