CDRH6D28NP-8R6NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-8R6NC
JLCPCB Part #
C2455952
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.85A 43mΩ 8.6uH ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS