RCR664DNP-390L
MFR.Part #
RCR664DNP-390L
JLCPCB Part #
C6642373
Package
Plugin,D=6mm
Description
260mΩ 39uH 720mA ±15% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS