CLS6D28NP-101NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-101NC
JLCPCB Part #
C2639630
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.09Ω 100uH 440mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS