CLS6D23NP-2R0NC
MFR.Part #
CLS6D23NP-2R0NC
JLCPCB Part #
C17448669
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.78A 2uH 3.04A 38mΩ ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS