RCR1010NP-820M
MFR.Part #
RCR1010NP-820M
JLCPCB Part #
C2455837
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.7A 1.7A 128mΩ 82uH ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS