CDRR94NP-270MC
MFR.Part #
CDRR94NP-270MC
JLCPCB Part #
C2455081
Package
SMD,12.9x9.4mm
Description
2.1A 215mΩ 27uH 950mA ±20% SMD,12.9x9.4mm Power Inductors ROHS