CDRH127L125NP-6R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH127L125NP-6R2NC
JLCPCB Part #
C2595959
Package
SMD,12x12mm
Description
10.2A 11.3mΩ 6.2uH 7.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS