RCH875NP-152K
MFR.Part #
RCH875NP-152K
JLCPCB Part #
C2454547
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.5mH 150mA 220mA 4.7Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS