RCR1010NP-680M
MFR.Part #
RCR1010NP-680M
JLCPCB Part #
C5721014
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.8A 137.5mΩ 68uH ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS