RCR1010NP-821M
MFR.Part #
RCR1010NP-821M
JLCPCB Part #
C2455529
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.074Ω 570mA 570mA 820uH ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS