RCR1010NP-120M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR1010NP-120M
JLCPCB Part #
C2455496
Package
Plugin,D=10mm
Description
12uH 21.3mΩ 4.2A 4.5A ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS