RCR1010NP-330M
MFR.Part #
RCR1010NP-330M
JLCPCB Part #
C5846600
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.7A 33uH 53.8mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS