RCR1010NP-180M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR1010NP-180M
JLCPCB Part #
C2455466
Package
Plugin,D=10mm
Description
18uH 27.1mΩ 3.8A 3.8A ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS