CDRR7D45T125NP-471MC
MFR.Part #
CDRR7D45T125NP-471MC
JLCPCB Part #
C2599361
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
1.8Ω 310mA 310mA 470uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS