CDR7D43MNNP-120NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-120NC
JLCPCB Part #
C2454123
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
12uH 2.1A 3.9A 45.4mΩ ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS