CDRH104RNP-7R0NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-7R0NC
JLCPCB Part #
C225046
Package
SMD,10.2x10mm
Description
20mΩ 4.8A 5.25A 7uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS