RCR1010NP-390M
MFR.Part #
RCR1010NP-390M
JLCPCB Part #
C2455452
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.5A 2.5A 39uH 58.7mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS