CLS8D28NP-101NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS8D28NP-101NC
JLCPCB Part #
C17364290
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
100uH 580mA 798mΩ 920mA ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS