RCH895NP-6R5M
MFR.Part #
RCH895NP-6R5M
JLCPCB Part #
C2454560
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
20.8mΩ 23A 32A 6.5uH ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS