CTCH895F-470K
MFR.Part #
CTCH895F-470K
JLCPCB Part #
C6491089
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 100mΩ 47uH ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS