CR43NP-1R0MC
MFR.Part #
CR43NP-1R0MC
JLCPCB Part #
C2454587
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
1uH 2.56A 48.7mΩ ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS