CTCH895F-183K
MFR.Part #
CTCH895F-183K
JLCPCB Part #
C5973247
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
18mH 38.9Ω 66mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS