RCH875NP-6R0M
MFR.Part #
RCH875NP-6R0M
JLCPCB Part #
C2454666
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.5A 22.2mΩ 4A 6uH ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS