CDRH4D14LDNP-2R2NC
MFR.Part #
CDRH4D14LDNP-2R2NC
JLCPCB Part #
C17699849
Package
SMD,4.6x4.6mm
Description
1.05A 2.2uH 2.6A 40mΩ ±30% SMD,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS