RCH895NP-5R5M
MFR.Part #
RCH895NP-5R5M
JLCPCB Part #
C5846457
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.4A 20.2mΩ 3.4A 5.5uH ±20% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS