RCH654NP-3R3M
MFR.Part #
RCH654NP-3R3M
JLCPCB Part #
C5846437
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.98A 3.3uH 48mΩ ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS