RCH654NP-3R9M
MFR.Part #
RCH654NP-3R9M
JLCPCB Part #
C6966368
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.83A 3.9uH 55mΩ ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS