CDRH12D58/ANP-180MC
MFR.Part #
CDRH12D58/ANP-180MC
JLCPCB Part #
C17620819
Package
SMD,12x12mm
Description
18uH 2.9A 38mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS