RCR664DNP-121K
MFR.Part #
RCR664DNP-121K
JLCPCB Part #
C5721022
Package
Plugin,D=6mm
Description
120uH 410mA 620mΩ ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS