CDR7D43MNNP-101NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-101NC
JLCPCB Part #
C17199332
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.25A 100uH 455.8mΩ 550mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS