CDRH8D43RT125NP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C212269
Package
SMD,8.1x8mm
Description
29.8mΩ 3.45A 4.2A 6.8uH ±30% SMD,8.1x8mm Power Inductors ROHS