CDRH6D28NP-390NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-390NC
JLCPCB Part #
C2639882
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
156mΩ 39uH 860mA ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS