RCR664DNP-221K
MFR.Part #
RCR664DNP-221K
JLCPCB Part #
C6171278
Package
Plugin,D=6mm
Description
220uH 300mA 990mΩ ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS