RCH1216BNP-331K
MFR.Part #
RCH1216BNP-331K
JLCPCB Part #
C7337525
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
1.3A 1.65A 330uH 370mΩ ±10% 插件,D=12.5mm Power Inductors ROHS