RCH1216BNP-101K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH1216BNP-101K
JLCPCB Part #
C6170899
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
100uH 121mΩ 2.15A 3A ±10% Plugin,D=12.5mm Power Inductors ROHS