CLS5D11HPNP-150NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS5D11HPNP-150NC
JLCPCB Part #
C2454634
Package
SMD-4P,5.9x5.9mm
Description
15uH 310mΩ 600mA 850mA ±30% SMD-4P,5.9x5.9mm Power Inductors ROHS