RCH1216BNP-391K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH1216BNP-391K
JLCPCB Part #
C7038973
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
1.05A 1.55A 390uH 480mΩ ±10% 插件,D=12.5mm Power Inductors ROHS