RCH1216BNP-390M
MFR.Part #
RCH1216BNP-390M
JLCPCB Part #
C2639256
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
3.3A 39mΩ 39uH 4.7A ±20% 插件,D=12.5mm Power Inductors ROHS