CLS6D28NP-470NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-470NC
JLCPCB Part #
C17683288
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
47uH 545mΩ 630mA 800mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS