CR54NP-121KC
MFR.Part #
CR54NP-121KC
JLCPCB Part #
C5972738
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
120uH 480mA 930mΩ ±10% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS